Pokaż menu

ABOCA

Aboca włoska firma – lider w sprzedaży innowacyjnych produktów naturalnych.

Działalnością Aboca kieruje wizja świata oparta na świadomości ścisłego związku między zdrowiem ludzkim i zdrowym środowiskiem – chodzi o to, by dbać o zdrowie obecnie, bez tworzenia zagrożeń dla zdrowia w przyszłości. Ścisłe relacje między człowiekiem a roślinami istniały od zawsze. Ludzie i rośliny rozwijali się wspólnie, tworząc złożone systemy powiązań, na które wpływ wywierały te same warunki. Dlatego właśnie rośliny lecznicze są dzisiaj idealnym rozwiązaniem dla potrzeb związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem człowieka.

Aboca nie tylko dba o jakość, ale ją również tworzy.

Tworzenie jakości oznacza w Aboca wytwarzanie w poszanowaniu zasad ochrony środowiska dopracowanych produktów – naturalnych i organicznych, bezpiecznych, o skutecznym, zdrowotnym działaniu. Cały proces produkcji, od nasion do gotowego produktu, jest planowany, prowadzony i stale monitorowany zgodnie z najbardziej zaawansowanymi zasadami międzynarodowych systemów jakości takich jak: GAP, GMP, GLP.

Wśród produktów Aboca znajdziemy preparaty na ból gardła, kaszel, katar, problemy z krążeniem, hemoroidy, problemy z żołądkiem, jelitami, wzrokiem czy skórą.