Pokaż menu

SOLGAR

Firma Solgar funkcjonuje na rynku ponad pół wieku i nieustannie ewoluuje. Wszystkie produkty tworzy w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe, drobiazgową kontrolę jakości i troskliwą obsługę pacjenta.

Stworz_all_in_oneyła ona przełomową technologię pozwalającą powlekać tabletki naturalnym składnikiem opartym na wodzie, a nie tanim szelakiem z owadów, jak czynią to inni producenci. W swoich ultranowoczesnym laboratoriach wyprodukowała kapsułki z najczystszych surowców roślinnych (Vegicaps) a nie półproduktów zwierzęcych.

W trosce o jakość swoich produktów firma Solgar stworzyła pierwszy w tym sektorze gospodarki ośrodek badań biochemicznych – Solgar Nutritional Research Center. Dzięki niemu jest jedną z niewielu firm na świecie, która analizuje wpływ witamin, minerałów i ziół na ludzki organizm oraz produkuje je.

Zakład produkcyjny Solgara posiada własne laboratorium, w którym każda witamina, minerał i zioło poddawane są najsurowszej kontroli. Badana jest siła działania, czystość i zgodność z normą.

Większość produktów Solgaru nie zawiera glutenu. Dokładna informacja o tym podawana jest zawsze na opakowaniu. Są hipoalergiczne, nie zawierają skrobi, soli i cukru, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych i są produkowane bez użycia sztucznych substancji zapachowych, konserwujących lub barwiących.

Już kilka pokoleń ludzi dostrzega, że witaminy, minerały i zioła firmy Solgar różnią się jakością od reszty.