Pokaż menu

Regulamin Newslettera

Na podstawie art. 8 ust. 1 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 z 2002 r.), firma Lege Artis Spółka Jawna z siedzibą we Wrocławiu, zwana dalej Apteką Lege Artis publikuje poniżej regulamin Newslettera:

REGULAMIN BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez Aptekę Lege Artis na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

3. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o wydarzeniach, nowościach i aktualnościach dotyczących Apteki Lege Artis poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

4. Zarejestrowanie się w Bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5. Apteka Lege Artis nie będzie udostępniała powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.

6. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, wysyłając e-mail na adres “legeartis@lege.pl z prośbą o usunięcie z użytkownika z bazy subskrybentów.

7. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej następuje do 30 dni roboczych od daty dostarczenia wiadomości i jest potwierdzane informacją wysłaną na e-mail użykownika.

8. Apteka Lege Artis zastrzega sobie prawo do: